Szanowni Rodzice!

W piątek 1 marca 2024 r. ruszyła rekrutacja do cieszyńskich przedszkoli i Szkoły Podstawowej nr 6 z oddziałami przedszkolnymi.
Informujemy, że rekrutacja do cieszyńskich przedszkoli i SP 6 z oddziałami przedszkolnymi w Cieszynie odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem ustalonym przez organ prowadzący.
Nabór do miejskich przedszkoli będzie trwał od 1 marca do 15 marca br. Podobnie jak w latach poprzednich, będzie on prowadzony z wykorzystaniem systemu elektronicznego w oparciu o kryteria ustawowe i gminne.

Cieszyńskie przedszkola oferują:
– Wysoko wykwalifikowaną i pełną pasji kadrę;
– Brak opłaty wpisowej, niskie opłaty opieki i żywienia,
– Bezpłatna i kompleksowa opieka psychologiczno-pedagogiczna.
– Logopeda i psycholog w każdym przedszkolu;
– Zdrowe i smaczne obiady przygotowywane we własnych kuchniach;
– Duże, dobrze wyposażone ogrody;
– Przestronne, nowocześnie wyposażone sale;
– Atrakcyjne wycieczki edukacyjne.

Poniżej najważniejsze informacje na temat naboru:
– wnioski przyjmowane są za pośrednictwem strony www.cieszyn.przedszkola.vnabor.pl
– kolejność złożenia wniosku nie decyduje o przyjęciu dziecka do przedszkola
– informację o szczegółowych warunkach naboru można pobrać ze strony https://bip.um.cieszyn.pl/artykul/1014/36428/rekrutacja-do-przedszkola-na-rok-szkolny-2024-2025 lub w przedszkolach
– w dniu 5 kwietnia zostaną podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych, a następnie od 5 do 12 kwietnia rodzice kandydatów zobowiązani będą do potwierdzenia woli przyjęcia w formie pisemnego oświadczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/cieszyn/Offers/UnitDetails?id=12

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/klient.dhosting.pl/kodigo/przedszkolesp6.cieszyn.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/klient.dhosting.pl/kodigo/przedszkolesp6.cieszyn.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('id') #1 /home/klient.dhosting.pl/kodigo/przedszkolesp6.cieszyn.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('id') #2 /home/klient.dhosting.pl/kodigo/przedszkolesp6.cieszyn.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<div id="page-s...', 'https://przedsz...') #3 /home/klient.dhosting.pl/kodigo/przedszkolesp6.cieszyn.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('< in /home/klient.dhosting.pl/kodigo/przedszkolesp6.cieszyn.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373